Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА 9 вересня зафіксували розташування  та розповсюдження агітаційного матеріалу політичної партії "Солідарність" Блок Петра Порошенка" на території приміщення Рубіжанської міської ради, що є порушенням законодавства України.

Разом з громадськими активістами м. Рубіжного спостерігачі звернулися до секретаря  Рубіжанської міської ради Дмитра Мухтарова з приводу розміщення агітаційного матеріалу на території Рубіжанської міської ради. Однак секретар ствердив, що не бачить факту порушення. Спостерігачами було складено акт порушення та передано на розгляд до міліції.

Пункт 5 частини 9 статті 60 Закону України «Про місцеві вибори»: "Забороняється розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху."