2 жовтня у місті Богодухів Харківської області  по вулиці Дерегуса одночасно біля будинку № 71 спостерігач ОПОРИ виявив автомобіль з символікою партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та іменами кандидатів від даної політичної сили, а біля будинку № 101 - ремонтні дорожні роботи.

Одним із кандидатів, чиє ім`я було зображено на автомобілі, є Володимир Шаров, діючий голова Богодухівської районної державної адміністрації. За його коментарем, дороги ремонтуються не за рахунок бюджетних коштів, а за власний кошт кандидатів. Але на питання спостерігача ОПОРИ, чи є це коштами з виборчих фондів кандидатів, Володимир Шаров сказав, що не може точно відповісти.

Відповідно до інформації з офіційного сайту Богодухівської міської ради, на сесії міської ради було прийнято рішення про виділення 419,9 тис. грн. на ремонт доріг, однією з яких є вул. Дерегуса.

Крім того, стосовно даного питання до Богодухівської РДА робив запит кандидат в депутати Харківської обласної ради від партії «Самопоміч» Володимир Айвазовський. 5 жовтня він отримав відповідь, що депутати Богодухівської міськради Рішенням міської ради від 11.09.2015 № 2239 – VI підтримали виділення коштів з загального фонду міського бюджету на поточний ремонт доріг, зокрема на ремонт асфальтного покриття по вул. Дерегуса виокремили 119,723 тис. грн.

Закон України «Про місцеві вибори» (частини 2, 4, статті 60) закріплює заборону залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов`язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв`язку, устаткування, приміщення, інші об`єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації; проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб`єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб`єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 відсотків розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг. Крім того, згідно частині 5 статті 60 забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб`єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.

За здійснення передвиборної агітації у формах і засобами, що суперечать Конституції або законам України, або інше порушення встановлених законом обмежень щодо ведення передвиборної агітації, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 50 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.