В Золочівському районі у приміщенні, де розташовуються Золочівська РДА (площа Леніна 5) , 18 вересня зафіксовано ознаки порушення норм ведення передвиборчої агітації на користь політичної партії  БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

В смт. Золочів виявлено наліпку з закликом повідомляти про вимагання хабарів та логотипом політичної партії БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, на дверях кабінету голови Золочівської РДА Гуріна Ігора Миколайовича. У розмові зі спостерігачем ОПОРИ, голова Золочівської РДА Гурін Ігор Миколайович повідомив, що він не має відношення до цієї наліпки, і просто не приділив їй уваги та забув зняти, а також зобов’язався негайно зняти дану наліпку з дверей свого кабінету. Проте, коли спостерігач ОПОРИ через годину повернувся до кабінету голови Золочівської РДА, наліпка все ще була не знятою. Коли спостерігач ОПОРИ повторно здійснив візит до смт. Золочів (24 вересня), наліпка на дверях кабінету голови Золочівської РДА Гуріна І.М. не була знята, однак назва партії у верхньому куті наліпки була заліплена білим папером.

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеві вибори": "Обмеження щодо ведення передвиборної агітації 1. Участь у передвиборній агітації забороняється: 3) у робочий час посадовим та службовим особам органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, крім випадків, коли відповідна посадова чи службова особа є кандидатом; п.5 ч.9 ст.60 Закону України "Про місцеві вибори" : Забороняється: 5) розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали, політичну рекламу та повідомлення про перебіг виборчого процесу на пам’ятках архітектури, на об’єктах культурної спадщини, на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності, а також у місцях, де вони перешкоджають безпеці дорожнього руху".