Секретар Ужгородської міської ради Богдан Андріїв проводить дії, що мають ознаки непрямого підкупу виборців, а також інформує про них у позитивному контексті через ЗМІ, що належать міськраді. Також для потенційного кандидата (партія "Відродження") у позаробочий час організовуються зустрічі із жителями дворів спальних районів, у яких є ознаки агітаційної мети. Але офіційно Андріїв зустрічається з потенційними виборцями саме як посадова особа міськради.

У суботу, 19 вересня, у цьому дворі зафіксовано встановлення дитячого майданчика та лавиць, облагородження існуючого спортмайданчику, що пройшло в рамках суботника за участю секретаря ради та активістів ГО "Краще життя". Паралельно того ж тижня на подвір’ї комунальники почали облаштовувати внутрішньо квартальну дорогу за кошти міського бюджету в рамках виконання робіт, передбачених і профінансованих відповідно до Програми соціально-економічного розвитку міста, яку колективно затверджено більшістю депутатів міськради. Але, за спостереженням кореспондента "Точки ОПОРИ", жителям двору активісти лише наголосили, що кошти на ремонт виділили із міського бюджету, але на прохання Андріїва.

Вбачається пряме порушення частини 4 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори", яка гласить: "Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (...) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг".