На поштові скриньки жителів Оболонського району столиці, що підписані на розсилання новин від прес-служби Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, надходять листи під назвою "Олексій Резніков йде на вибори". Нагадаємо, що Олексій Резніков є діючим заступником міського голови – секретарем Київської міської ради. У листі міститься інформація про те, що "Олексій Юрійович зареєстрований кандидатом у депутати Київради на місцевих виборах 25 жовтня та балатуватиметься до Київради по 61 багатомандатному округу в м. Києві від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Також зазначено адреси 61 округу.

Громадянська мережа ОПОРА вважає, що відсутність у чинній редакції Закону України "Про місцеві вибори" вимоги до посадових осіб, які вирішили взяти участь у виборчих змаганнях, на час виборчої кампанії йти у відпустку та вести перевиборну агітацію у однакових умовах з іншими кандидатами, є одним з головних викликів цьогорічних місцевих виборів. Оскільки така ситуація породжує загрозу зловживання такими кандидатами владою та службовим становищем. Згідно зі статтею 364 Кримінального кодексу України зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, -карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ОПОРА нагадує, у частині 2 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори" зазначено, що кандидатам, які займають посади  в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації. Саме тому вищезазначена активність може мати непрямий вплив на виборців та ознаки передвиборної агітації із застосуванням адміністративного ресурсу.