5 жовтня близько 11:00 біля будинку за адресою вулиця Кіото, 11 відбулось підписання прямих договорів між ПАТ АК "Київводоканал" та мешканцями прилеглих будинків.

Під час заходу серед жителів розповсюджувались друковані агітаційні матеріали на користь першого заступника генерального директора з економіки та фінансів ПАТ АК "Київводоканал" Віти Струкової. Зазначимо, що пані Струкова Віта Дмитрівна є  членом Української партії "Єдність" та балотується на посаду депутата Київської міської ради по 39 округу Деснянського районустолиці.

Також на під’їздах будинків були розвішені оголошення про надання особистих фахових консультацій Вітою Дмитрівною.

ОПОРА вважає, що відсутність у чинній редакції Закону України "Про місцеві вибори" вимоги до посадових осіб, які вирішили взяти участь у виборчих змаганнях, на час виборчої кампанії йти у відпустку та вести перевиборну агітацію у однакових умовах з іншими кандидатами, є одним з головних викликів цьогорічних місцевих виборів. Оскільки така ситуація породжує загрозу зловживання такими кандидатами владою та службовим становищем. Згідно зі статтею 364 Кримінального кодексу Українизловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.