У місті Добропілля 29 вересня відбулась зустріч із кандидатами на посаду міського голови в приміщені музичної школи міста, під час проведення конференції із ветеранами праці. Голова територіального комітету вугільників агітував присутніх голосувати за І.Курдя, кандидата на пост міського голови від політичної партії «Наш Край», діючого заступника міського голови. 

На конференції не був представлений присутній на заході  кандидат на посаду міського голови, самовисуванець В.Чех, чим було порушено його виборче право. 30 вересня о 16.00 до міліції міста Добропілля Донецької області надійшла інформація від В.Чеха, самовисуванця на пост міського голови міста Добропілля про те, що 29 вересня в приміщенні актової зали музичної школи міста, під час конференції з ветеранами праці міста, голова територіального комітету вугільників агітував присутніх голосувати за І.Курдя, кандидата на пост міського голови від політичної партії “Наш Край“
та діючий голова вказаного міста представив присутнім чотирьох незареєстрованих у належному порядку кандидатів на пост міського голови. Ведучий конференції не надав можливість виступити заявникові.

Заява зареєстрована в єдиному списку повідомлень про правопорушення.

В цілому можливість конкурентних виборів забезпечується рівним та неупередженим ставленням органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів, місцевих організацій партій - суб`єктів виборчого процесу (пункт 3 частини 4 статті 4 Закону України "Про місцеві вибори").