8 жовтня представник кандидата на посаду міського голови М. Терещенка звернувся до голови Глухівської районної ради В. В. Цюкало з проханням надання дозволу на проведення конференції за участю кандидата в Районному будинку культури 15 жоатня 2015 року. Подібний захід вже був проведений 7 жовтня цим кандидатом і в цьому приміщенні на основі договору з оплатою послуг. Проте директор Районного будинку культури зажадав від кандидата додаткового дозволу на надання приміщення на наступні заходи від його керівництва.

12 жовтня кандидату на посаду міського голови була надана відповідь з відмовою надання залу в Районному будинку культури. Голова районної ради В. В. Цюкало зазначив, що це рішення було прийняте у зв`язку з перебуванням в Будинку культури районної виборчої комісії, охорони виборчої документації. Тому масові заходи проводитись не будуть.

На початку жовтня було відмовлено в наданні залу в Глухівському АГТ інституті СНАУ для подібного заходу кандидата, яке планувалося 7 жовтня. Причиною відмови стало проведення заходів до Дня вчителя 2-4 жовтня 2015 року.

В цілому можливість конкурентних виборів забезпечується рівним та неупередженим ставленням органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів, місцевих організацій партій – суб’єктів виборчого процесу (пункт 3 частини 4 статті 4 Закону). Принцип неупередженості забезпечується, зокрема, наданням кандидатам, їх довіреним особам, місцевим організаціям партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, та їх уповноваженим особам за однакову плату одних і тих самих приміщень для проведення масових заходів (частина 7 статті 54 Закону). Порушення встановленого законом права кандидатів, політичних партій на використання на рівних умовах будинків (приміщень) для проведення передвиборного публічного заходу чи передвиборної агітації – тягне за собою накладення штрафу від вісімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (стаття 212-12 Кодексу України про адміністративні правопорушення).