У Луцьку за кандидата на посаду міського голови Миколу Романюка агітували лікарі, керівники комунальних підприємств та очільники інших волинських міст. Агітаційні ролики протягом усієї виборчої кампанії поширювали в інтернет-виданнях та на місцевих телеканалах. 

Зокрема, ветеринар комунального підприємства "Луцький зоопарк" Тетяна Литвин, завідувач відділення анестезіології Луцької міської клінічної лікарні Ярослав Семицький закликали голосувати за Миколу Романюка у відеороликах, які поширювались в інтернет-виданнях та на місцевих телеканалах з позначкою "Політична реклама".

Крім того, агітацію у ЗМІ від імені новообраних Ковельського, Володимир-Волинського та Нововолинського міських голів Олега Кіндера, Петра Саганюка та Віктора Сапожнікована користь Миколи Романюка зафіксовано в одному з волинських інтернет-видань.

Відповідно до ч. 2, Ст. 60 Закону України "Про місцеві вибори" кандидатам, які займають посади  в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації.