18 жовтня за адресою вул. Костянтинівська, 26 відбулося урочисте відкриття столичного кінотеатру "Жовтень", який постраждав від пожежі минулого року.  Киян запросили на захід на 15.00, але ще більш ніж годину гості були змушені слухати та дивитись політичну рекламу, а потім їх так і не впустили в середину.

Поблизу кінотеатру, і на самій будівлі, були розміщені щити із зазначеною датою відкриття "Жовтня" та гаслами провладної партії:"18 жовтня відкриємо "Жовтень". Реальними справами змінюємо наше місто. Віталій Кличко". Біля входу у кінотеатр був встановлений величезний екран на якому розмістили агітацію партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність",лідером якої є кандидат на посаду міського голови Віталій Кличко. Крім того, з екрану присутнім постійно нагадували під яким номером у виборчому бюлетені знаходиться партія столичного мера.

ОПОРА вважає, що відсутність у чинній редакції Закону України "Про місцеві вибори" вимоги до посадових осіб, які вирішили взяти участь у виборчих змаганнях, на час виборчої кампанії йти у відпустку та вести перевиборну агітацію у однакових умовах з іншими кандидатами, є одним з головних викликів цьогорічних місцевих виборів. Оскільки така ситуація порджує загрозу зловживання такими кандидатами владою та службовим становищем. Згідно зі статтею 364 Кримінального кодексу України зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, - карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, у частині 2 статті 60 Закону України "Про місцеві вибори" зазначено, що кандидатам, які займають посади в органах державної влади, органах влади Автономної Республіки Крим, органах місцевого самоврядування, у військових частинах (формуваннях), на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях (у тому числі за сумісництвом), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації. Саме тому вищезазначена активність Віталія Кличка, чинного мера Києва, може мати непрямий вплив на виборців та ознаки передвиборної агітації із застосуванням адміністративного ресурсу.