17 жовтня о 15:30 відбулося відкриття відремонтованого Десантного бульвару у Одесі. На подію приїхав міський голова Геннадій Труханов. Відкриття бульвару супроводжувалося дитячим концертом, розіграшем цукерок і оркестром.

Як стверджувалося на заході, ремонт Десантного бульвару відбувалося за сприяння кандидата в депутати Людмили Варрави партії "Довіряй Ділам". Спостерігачами були зафіксовані 16 і 17 жовтня на Десантному бульварі працівники в жилетках "Людмила Варрава. Довіряй Ділам", які укладали асфальт, проводили ремонт каналізації та висаджували дерева.

Людмила Варавва є чинним депутатом Одеської міської ради та входить до групи "Довіряй Ділам", що володіє більшістю мандатів в поточному скликанні міської ради. Кандидат має доступ до використання коштів бюджету міста Одеси в якості діючого депутата для реалізації своїх повноважень.

Згідно з ч. 2, ст. 60 ЗУ "Про місцеві вибори" забороняється залучати до передвиборної агітації або використовувати для роботи, пов`язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих осіб, службовий транспорт, засоби зв`язку, устаткування, приміщення та інші об`єкти та ресурси за місцем роботи.

До того ж, рішення про реконструкцію Десантного бульвару було прийнято виконавчим комітетом міської ради ще в липні 2014 року.