У місцевій комунальній газеті м.Дружківка "Дружковский рабочий" у №41 (6951) від 15.10.2015 року у рубриці "Местное самоуправление" висвітлені події, що носять ознаки "політичної агітації" без відповідного зазначення, що це є рекламою, бо крім того, що головний фігурант статті є діючим депутатом місцевої ради, газетою зазначено й те, що вона є кандидатом в депутати та присутні висловили їй свою підтримку на виборах 25 жовтня.

Відповідно до ч.4 ст. 54 ЗУ "Про місцеві вибори" офіційні повідомлення в період виборчого процесу про дії кандидатів, пов’язані з виконанням ними посадових (службових) повноважень, передбачених Конституцією та законами України, підготовлені у порядку, визначеному Законом України "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", не є передвиборною агітацією. Такі офіційні повідомлення не повинні містити коментарів агітаційного характеру, а також відео-, аудіозаписів, кінозйомок, фотоілюстрацій про дії зазначених осіб як кандидатів. Відповідно до  п.7 ст.60 "Засобам масової інформації, їх посадовим та службовим особам і творчим працівникам під час виборчого процесу у своїх матеріалах і передачах, не обумовлених угодами, укладеними відповідно до вимог цього Закону, забороняється агітувати голосувати за або не голосувати за кандидатів чи поширювати інформацію, яка має ознаки політичної реклами, безоплатно або яка оплачена з джерел, не передбачених цим Законом, а так само поширювати будь-яку інформацію з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного суб’єкта виборчого процесу. Також знідно з абз. 2 ч. 8 ст. 60 усі матеріали передвиборної агітації повинні бути відокремленими від інших матеріалів і означені як такі.

Відповідно до ч. 2 статті 212-9 КУпАП супроводження офіційних повідомлень у період виборчого процесу коментарями, що мають агітаційний характер, а також відео-, аудіозаписами, кінозйомками, фотоілюстраціями про дії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування як кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міських голів - тягне за собою накладення штрафу від п`ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.