У Дніпропетровську на ВД № 121387 (вул. Комунарівська, 17А) офіційним спостерігачем від Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА" було зафіксовано факт відмови особі видати бюлетень для голосування у зв`язку з суттєвими розбіжностями в документі, що посвідчує особу та у списку виборців, а саме різні прізвища. Згідно частини 2 статті 33 Закону України "Про місцеві вибори" у день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться.

Незважаючи на правомірну відмову комісії особа відмовилася залишати приміщення дільничої виборчої комісії та написала заяву, щоб звернутися в подальшому до суду. Покинула приміщення тільки після втручання представників правоохоронних органів.

Голова, заступник голови та секретар дільничної виборчої комісії в день голосування виправляють неточності та технічні описки в уточненому списку виборців - неправильне написання прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), дати народження, номера будинку, квартири місця проживання - у разі якщо, незважаючи на такі технічні описки, є зрозумілим, що до списку виборців включено саме того виборця, який прибув на виборчу дільницю для голосування (частина 6 статті 33 Закону України "Про місцеві вибори").