У Дніпропетроську на спеціальній дільниці № 121104 (вул. Широка, 222), голова дільничної комісії Олександр Затуйний та секретар поїхали до Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровськ виборчої комісії здавати протоколи, прихопивши із собою печатку виборчої комісії.

Голова  комісії Олександр Затуйний пояснила свої дії тим, що печатку ніде залишити, адже сейф, де вона мала зберігатись, у них забрали. Офіційний спостерігач Громадянської мережі ОПОРА  викликав мобільну групу та склав акт про порушення. На дільницю викликали слідчо-оперативну групу.

Згідно ч. 11 ст. 82 Закону України Про місцеві вибори, секретар виборчої комісії, інші члени комісії, які не супроводжують транспортування виборчих документів до територіальної виборчої комісії, залишаються у приміщенні виборчої комісії до отримання повідомлення про прийняття протоколів про підрахунок голосів на виборчій дільниці територіальною виборчою комісією. Під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії, територіальної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні відповідної виборчої комісії.