У Дніпропетровську на дільниці № 121398 (вул.Караваєва, 13) офіційним спостерігачем від Всеукраїнської громадської організації "Громадянська мережа "ОПОРА" було виявлено факт порушення з боку виборчої комісії, а саме у списку виборців уже стояв підпис особи, яка вперше прийшла голосувати. Особа, проти якої було здійснено порушення, написала заяву до дільничої виборчої комісії, яка була зареєстрована та розглянута на засіданні о 20-00, а також викликала оперативно-слідчу групу. Бюлетень комісією виданий не був, особа покинула приміщення ДВК так і не реалізувавши своє виборче право.

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на місцевих виборах є його включення до списку виборців на виборчій дільниці (частина 4 статті 3 Закону України "Про місцеві вибори"). Кожен виборець на відповідних місцевих виборах має один голос. Виборець на відповідних місцевих виборах може використати свій голос тільки на одній виборчій дільниці, на якій він включений до списку виборців (частина 2 статті 4 Закону України "Про місцеві вибори"). Даний факт є порушенням принципів загального виборчого права та рівного виборчого права.

Дільнична виборча комісія на підставі списку виборців для місцевих виборів встановлює кількість виборців на виборчій дільниці. Ця кількість оголошується і заноситься до відповідних протоколів про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці з кожних місцевих виборів (частина 3 статті 79 Закону України "Про місцеві вибори"). 

При проведенні голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії за умови пред’явлення виборцем одного з документів, зазначених у частиній 2 статті 3 цього Закону, наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці та наявності у нього права голосу на відповідних місцевих виборах (враховуючи відмітку в графі "Примітка" щодо постійної нездатності пересуватися самостійно або запису "Голосує за місцем перебування") надає виборцю список виборців для підпису; другий член дільничної виборчої комісії зобов’язаний вписати своє прізвище і розписатися у визначеному місці на контрольних талонах виборчих бюлетенів, проставити на контрольних талонах у позначеному місці номер, за яким виборця внесено до списку виборців на дільниці. Виборець розписується у списку виборців за отримання ним виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах, а також розписується у визначеному місці на контрольному талоні кожного виборчого бюлетеня. Після цього член виборчої комісії відокремлює від кожного виборчого бюлетеня, який видається виборцю, контрольний талон та видає виборцю виборчі бюлетені для голосування. При цьому робити на виборчих бюлетенях будь-які інші позначки забороняється. Член виборчої комісії повідомляє виборцю, скільки виборчих бюлетенів він отримав. Контрольні талони виданих виборчих бюлетенів зберігаються до кінця голосування у члена комісії, який видав виборчі бюлетені (частина 7 статті 77 Закону України "Про місцеві вибори").