На виборчій дільниці в м.Бердичів, Житомирської області, №181226, що за кількістю виборчів відноситься до великої, не забезпечено достатню кількість стаціонарних скриньок та кабінок для голосування. По факту лише чотири стаціонарні скрині та три кабінки.

Дані дії можуть бути визнані як такі, що:

-порушують ЗУ "Про місцеві вибори" в частині 3 статті 76: "Кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок - стаціонарних (великих) та переносних (малих). Для голосування використовуються виборчі скриньки, виготовлені з прозорого матеріалу за розмірами, встановленими Центральною виборчою комісією. Кожній виборчій скриньці присвоюється власний номер, який проставляється на цій скриньці. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня - не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика - не менше шести стаціонарних виборчих скриньок..." 

-порушують ЗУ "Про місцеві вибори" в частині 1 статті 76: "Голосування проводиться у спеціально відведеному приміщенні, в якому обладнуються у достатній кількості кабіни для таємного голосування та визначаються місця видачі виборчих бюлетенів. Для малих виборчих дільниць кількість таких кабін повинна бути не менше двох, для середніх - не менше чотирьох, для великих - не менше шести..."