Спостерігачам ОПОРИ вдалось зафіксувати, як ввечері 26 жовтня голова дільничної виборчої комісії (ДВК) №800344 (Київ, вул. Райдужна, 12) заповнювала пустий протокол  підрахунку голосів,  на якому вже стояла печатка. Після зауваження жінка одразу ж сховала документи й побігла до вбиральні.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА викликали правоохоронців й залишились чекати її біля дверей. Жінка вийшла за 10 хвилин із вже запакованими протоколами.

Поки представники ОПОРИ давали свідчення жінка зникла. Міліція розшукувала її близько 15 хвилин. Потім голову ДВК вдалося знайти в залі, де тривало засідання Дніпровської районної в місті Києві виборчої комісії. Жінка пояснила, що нічого протизаконного у своїх діях не бачить.

За фактом грубого порушення виборчого законодавства спостерігачами ОПОРИ написана відповідна заява до правоохоронних органів.

Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що згідно з  ч. 1 ст. 80 Закону України «Про місцеві вибори»: «Дільнична виборча комісія на своєму засіданні складає протокол про підрахунок голосів виборців з кожних місцевих виборів по кожному виборчому округу, по якому проводиться голосування на виборчій дільниці. Форма бланку протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці затверджується Центральною виборчою комісією не пізніш як за тридцять днів до дня голосування. Бланки протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців з кожних місцевих виборів по кожному виборчому округу виготовляються відповідною територіальною виборчою комісією для кожної виборчої дільниці у кількості примірників, визначеній відповідною територіальною виборчою комісією в порядку та строки, визначені статтею 75 цього Закону для виготовлення виборчих бюлетенів. Бланки протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці передаються виборчим комісіям разом із виборчими бюлетенями в порядку та строки, визначені статтею 75 цього Закону».

Відзначимо, що підписання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці, протоколу про підсумки голосування чи результати виборів до його заповнення, або складення чи підписання такого протоколу не на засіданні виборчої комісії, на якому здійснюється підрахунок голосів виборців чи встановлення підсумків голосування чи результатів виборів, або включення до такого протоколу завідомо недостовірних відомостей – караються позбавленням волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років  (частини 3 і 4 статті 158 Кримінального кодексу України).