У Луцьку на дільниці №071075, що знаходиться у приміщенні гуртожитку №4 СНУ імені Лесі Українки дільнична виборча комісія під час підрахунку голосів з виборів депутатів до Волинської обласної ради помітила, що деякі бюлетені не проштамповані. Комісія вирішила, що забула їх попередньо проштампувати, і почала проставляти відбиток власної печатки на бюлетенях. Усі пропечатані бюлетені комісія порахувала як дійсні і запакувала.

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксувала це на відео і зробила зауваження членам комісії. Після цього на адресу спостерігача з боку окремих членів комісії прозвучали погрози. Наразі ситуація вирішується.

Відповідно до ч. 10, Ст. 75 Закону України Про місцеві вибори при прийнятті бюлетенів дільничною виборчою комісією секретар дільничної виборчої комісії, а у разі його відсутності - визначений рішенням комісії член комісії розпаковує упаковку підприємства-виготовлювача та проставляє у визначених місцях кожного виборчого бюлетеня печатку дільничної виборчої комісії.