Голова ДВК № 231003 (м. Запоріжжя) в Ордожонікідзевському районі пан Федотов ("Опозиційний блок") привіз бюлетені з не заклеєним пакетом протоколів і печаткою ДВК.  Представниця Запорізької ТВК Світлана Мазнєва викликала наряд міліції, спостерігачі склали акт про порушення.

Згідно п.11 ст.82 Закону України Про місцеві вибори: "Секретар виборчої комісії, інші члени комісії, які не супроводжують транспортування виборчих документів до територіальної виборчої комісії, залишаються у приміщенні виборчої комісії до отримання повідомлення про прийняття протоколів про підрахунок голосів на виборчій дільниці територіальною виборчою комісією. Під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії, територіальної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні відповідної виборчої комісії".

Також відповідно до п.9 ст.82 ЗУ Про місцеві вибори під час транспортування виборчих документів забороняється розпечатувати пакети з виборчими бюлетенями та іншою виборчою документацією.