В Чернівцях 24 жовтня, в день тиші на запрошення кандидата в депутати від політичної партії "Рідне місто" Володимира Бешлея по цьому округу святкували "День Калічанки". Зафіксували, що на захід днем раніше запрошували агітаційними листівками з символікою партії, а на дверях приймальні містився агітаційний плакат кандидата, що заборонено законом в переддень виборів.

Виявивши, що порушено дві норми Закону України "Про місцеві вибори" (заборона агітації в день, що передує дню виборів, та проведення агітаційних заходів цього ж дня за підтримки кандидатів), викликав міліцію та написав заяву про правопорушення. Кандидат Володимир Бешлей відмовився надавати пояснення правоохоронним органам та надавати відомості для складання протоколу. Головний аргумент кандидата в депутати був дозвіл міської ради на проведення заходу та відсутність агітації. Насправді ж, в Україні діє норма повідомлення про захід, а не отримання дозволу.

На підтримку Володимира Бешлея приїхали його колеги по партії. Зокрема, приїхав Віталій Михайлішин, кандидат на посаду Чернівецького міського голови від партії "Рідне місто" та Василь Продан, Анатолій Чесанов, Ростислав Білик – кандидати в депутати від політичної партії "Рідне місто". Всі вище зазначені особи підтримали дії Володимира Бешлея, які суперечать закону України "Про місцеві вибори". Деякі кандидати, особливо Василь Продан, некоректно висловлювався в адресу спостерігачів ОПОРИ. Кандидати підбурювали натовп, звинуватили ОПОРУ в зриві святкування та кричали спостерігачам "Ганьба". 

Відповідно до п. 2 ст. 54 закону України "Про місцеві вибори", напередодні і в день голосування забороняється проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо) від імені кандидатів, місцевих організацій партій - суб’єктів виборчого процесу, а також політичних партій, місцеві організації яких є суб’єктами виборчого процесу.

Наголошуємо, відповідно до п. 2 ст. 54 Закону України "Про місцеві вибори", передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється. А згідно з статтею 212-10 Кодексу про адміністративні правопорушення, порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму (агітація поза термінами) тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 850 грн.) і на посадових осіб - від п`ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.